Edremit’te Gezilecek Yerler ve Konaklama Tavsiyeleri

Edremit Gezi Rehberi - Lebego1.Com

Edremit oldukça önemli bir yer olmasının yanı sıra misafirler için de güzel bir gün geçirebilecek yerler arasında yer almaktadır. Edremit’e gelen herkesin kesinlikle ziyaret ettiği Altınoluk, mavi ile yeşilin buluştuğu, oksijeni bir hayli bol olan harika bir yerleşim yeridir. Yazların sıcak ve kurak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Edremit için en ideal ziyaret zamanı ilkbahar ve yaz aylarıdır. Mis gibi havası, şelale ve kaplıcaları, mili parkları ve kumsallarıyla unutulmaz yaz tatillerinin gözdesi olan şirin ilçeyi ve etrafını doyasıya keşfetmek için en az 3-4 gün ayırmanız gerekir.Belde ziyaretçilerine; Kaz Dağları Milli Parkı, Şahinderesi Kanyonu, Darıdere Tabiat Parkı, Hasanboğuldu ve Sütüven Şelalesi, Güre Kaplıcaları ile serin bir seyahat deneyimi yaşatmayı vadeder. Edremit Kaz Dağı’nın büyük bölümünün sınırları içerisinde bulunması dolayısıyla gezilecek görülecek birçok doğal güzelliği bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca bölgenin tarihteki önemi ve muhteşem bir denize ve popüler tatil yerlerine sahip olması da Edremit’i bu anlamda Balıkesir’in en önemli ilçelerinden biri yapmaktadır. Edremit gezilecek yerler bakımından oldukça zengin olmasıyla birlikte gidip görmeniz gereken başlıca bölgeler ise; Altınoluk, Kaz Dağları, Şahindere Kanyonu, Edremit Körfezi, Zeus Sunağı ve Sütüven Şelalesi şeklindedir.

Edremit’te Mutlaka Gezilecek Yerler

Yılın her mevsimi dingin ve huzurlu tatilin adresi olan Edremit, nefes kesen doğal güzellikleri ve dinlendirici kaplıcalarıyla misafirlerine kucak açıyor. Özellikle yaz döneminde yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olan Altınoluk, Edremit gezilecek yerler planlamasına da bu bağlamda mutlaka eklenmesi gereken yerler arasındadır.

Sütüven Şelalesi

Kaz Dağı Parkı sınırları içerisinde yer alan Sütüven Şelalesi, Edremit’in Beyoba Mahallesi’nde bulunmaktadır. Sütüven ismi ise yüksekten düşen, tüyen, kaçan su anlamına gelmektedir.Edremit’e 14 km, Akçaya 7 km uzaklıkta bulunan Sütüven Şelalesi’ne, Akçay yakınında bulunan Zeytinli yolundan önce Zeytinli Mahallesi ardından Beyoba Mahallesi geçilerek ulaşılmaktadır.Sütüven Şelalesi, Kaz Dağı’nın bereketli ve zengin su kaynaklarının oluşturduğu Kızılkeçili Çayı’nın yaklaşık 10 metre yükseklikten düşmesiyle oluşturduğu harika bir doğal şölendir. Yöre halkı ve ziyaretçiler tarafından piknik alanı olarak da kullanılan bölgede restoranlar ve çay bahçesi gibi çeşitli işletmeler bulunmaktadır.Başlı başına muhteşem bir doğaya sahip olan Kaz Dağı’nın insanlara hediyesi olan Sütüven Şelalesi harika manzarası, buz gibi ve tertemiz sularıyla bölgeye gelen turistlerin başlıca uğrak noktalarından biridir.

Kurşunlu Cami

Hekimzade Yusuf Sinan Camii olarak da bilinen Kurşunlu Cami, Edremit bölgesinde bulunan en eski cami unvanına sahiptir. Edremit merkezde Hekimzade Mahallesi’nde bulunmaktadır.Selçuklu komutanlarından olduğu düşünülen Yusuf Sinan tarafından yaptırılan cami, kubbesinin kurşun ile kaplı olmasından dolayı bu isimle anılmaktadır. Kurşunlu Cami, 1231 yılında Selçuklu egemenliğine giren Edremit’e yapılan ilk eserlerden biridir. Caminin kesin yapılış tarihi bilinmese de 1231 yılı ile Yusuf Sinan’ın ölüm tarihi olan 1300 yılları arasında yapıldığı düşünülmektedir.Balıkesir bölgesinde bulunan en eski kitabe ise Yusuf Sinan’a ait olan mezar taşı kitabesi olarak bilinmektedir. Günümüzde hala ibadete açık olan cami Edremit’te gezilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir.Tatilde eğlenmek, dinlenmek, bedenen rahatlamak için tercih edebileceğiniz yerleri keşfetmeniz için Balıkesir gezi rehberi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Şahinderesi Kanyonu

Edremit’e bağlı Altınoluk Mahallesi’nde bulunan Şahindere Kanyonu kesinlikle ziyaret edilmesi gereken bir doğa harikasıdır. Buz gibi ve berrak suların içinde piknik yapma imkânı sunan kanyonun esas aktivitesi ise dere içerisinde suda yürüyüş yapmaktır.Kanyon yaklaşık olarak 25 km uzunluğa sahip olup deniz havasını Kaz Dağı’na taşımakta ve Kaz Dağı’nın buz gibi sularını ve bereketini Altınoluk’a getirmektedir. Kanyonda yürünecek mesafe ise yaklaşık bir kilometre kadardır. Yer yer metreyi aşan suyun içerisinde somon misali suyun tersine yürüyüş yapmak, muhteşem manzaranın tadını çıkarıp tertemiz havayı içine çekmek Şahinderesi Kanyonu’nda kesinlikle yapılması gereken bir etkinliktir. Aileniz birlikte de oldukça keyifli bir gün geçirme fırsatı sunan bu kanyon, Edremit gezilecek yerler listesinde de mutlaka bulunması gereken yerler arasında gösterilmektedir.Kanyon yürüyüşünün sonunda ise ufak bir şelale ve yeterli derinlikte bir gölet bulunmakta olup cesareti olan ziyaretçiler buz gibi suda yüzme keyfini deneyimlemektedir.

Antandros Antik Kenti

Altınoluk’ta bulunan Antandros Antik Kenti, bölgenin tarihine adeta ışık tutmaktadır. MÖ 1200 yılına kadar tarihlenen antik kentte birçok bulguya rastlanmakla birlikte kazı çalışmalarının henüz istenilen seviyelere ulaşmadığı belirtilmektedir.Bölgede çıkarılan bulguların birçoğu Roma dönemine ait olan nekropol ve Roma villası olarak adlandırılan yapıya aittir. Kent yerleşkesinin Kaletaşı Tepesi’nden başlamak üzere tepenin eteklerine, denize kadar uzandığı düşünülmektedir. O dönemlerden bu zamana kadar birçok eser yok olsa da, Antandros Antik Kenti birbirinden kıymetli kalıntılarıyla günümüze kadar ulaşmayı başarmıştır. Özellikle tarihi yerlere ilgisi olanlar için Edremit gezilecek yerler planlamasına mutlaka eklenmesi gereken bölgeler arasında gösterilmektedir.Antik kentte kazı çalışmaları devam etmekte olup henüz ziyarete açılacak durumda bulunmasa da kazı alanına gidilecek olursa açığa çıkarılmış bölümleri ziyaret edip kazı ekibinden bilgi alabilmek mümkündür.

Sarıkız Tepesi

Kaz Dağı’nın en yüksek noktalarından biri olup 1726 metre yüksekliğe sahip olan Sarıkız Tepesi gerek efsanesiyle gerekse manzarasıyla yıl içinde birçok kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Her ne kadar Edremit’e bağlı Beyoba Mahallesi sınırlarına dâhil olsa da 36 km uzunluğundaki yol, Kaz Dağı’nın zirve noktalarından biri olduğundan 1,5-2 saate yakın sürmekte ve ulaşmak çok kolay olmamaktadır.Sarıkız Tepesi’ne ulaşıldığında harika körfez manzarasını ve arka tarafta muhteşem orman manzarasını seyretmek buraya çıkarken katlanılan zahmeti ve yorgunluğu unutturmayı sağlamaktadır. Efsanelere konu olan Sarıkız adına tepenin doruk noktasına taştan bir de türbe yapılmıştır. Edremit gezilecek yerler düşünüldüğünde Sarıkız Tepesi’nin, doğayla iç içe güzel bir gün için ideal konumlardan biri olduğunu ifade etmek mümkündür.Kaz Dağı Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan Sarıkız Tepesi’ne gitmek için kişi başı 6 TL, araçla gidiliyorsa 18 TL milli park giriş ücreti ödemek ve yanınıza rehber almak şart koşulmaktadır.

Kaz Dağı Milli Parkı

Büyük bölümü Balıkesir’in Edremit ilçesi sınırları içerisinde bulunan Kaz Dağı 1994 yılında milli park ilan edilerek koruma altına alınmıştır. Yaklaşık olarak 21000 hektar büyüklüğe sahip olan Kaz Dağı Parkı gerek hayvan çeşitliliği gerek bitki çeşitliliği açısından Türkiye’nin en zengin milli parkı ve dağı olduğu söylenebilir. Kırka yakın endemik bitki türüne sahip olan Kaz Dağı barındırdığı oksijen miktarı bakımından Türkiye’de ilk, dünyada ikinci sırada yer aldığı söylenmektedir. Dünyada yalnızca Kaz Dağı’nda bulunan bir köknar çeşidi bulunmakta olup literatüre “Kazdağı Köknarı” olarak girmiştir.Kaz Dağları, Ege ve Marmara coğrafi bölgelerini birbirinden ayıran doğal bir set konumundadır. Civarda bulunan en yüksek doruklara sahip olan Kaz Dağı’nın uç noktası ise 1774 metre rakıma sahip olan Karataş Tepesi’dir. Doğa tutkunları için Kaz Dağı, trekking, dağcılık, kampçılık, botanik gezisi, dağ bisikleti, vadi yürüyüşü, fotoğrafçılık, kuş gözlemciliği ve yaban hayatı gözlemciliği gibi birçok alternatif aktivite sunmaktadır. Milli park içerisinde avcılık ve toplayıcılık faaliyetleri yasaklanmıştır.Bölgeye adeta can veren Kaz Dağları, aynı zamanda Yunan mitolojisinde de büyük bir öneme sahiptir. Mitolojideki adı İda Dağı olan Kaz Dağı, Zeus’un dağı olarak da bilinmekte olup Homeros’un İlyada Destanı sayesinde dünyaca bilinen bir dağ niteliğine sahiptir. Bölge için hem turizm hem de doğal güzellikler açısından oldukça önemli bir yer konumunda olan bu milli park, aynı zamanda Edremit gezilecek yerler listesinde de ilk sıralara alınması gereken yerler arasındadır.

Hasanboğuldu Göleti

Edremit bölgesinin en popüler turistik lokasyonlarından biri olan Hasanboğuldu Göleti, Edremit’e yaklaşık 14 km uzaklıkta Beyoba Mahallesi sınırları içerisinde bulunmaktadır. Sütüven Şelalesi’nin yukarısında bulunan Hasanboğuldu Göleti Kaz Dağı Milli Parkı sınırları içerisinde yer almakta olup buz gibi ve tertemiz suyuna girme olanağı da bulunmaktadır.Muhteşem bir doğa harikası olan Hasanboğuldu Göleti ve burada bulunan şelaleler birçok turist tarafından ziyaret edilmektedir. Turistik açıdan bölgenin en kıymetli yerleri arasında gösterilen bu gölet, Edremit gezilecek yerler düşünüldüğünde de mutlaka eklenmesi gereken yerler arasındadır.Kaz Dağı Parkı sınırları içerisinde bulunan Hasanboğuldu Göleti giriş ücreti şahıs için 6 TL, otomobil için 18 TL olarak uygulanmaktadır.

Akçay

Edremit’e 8-10 km uzaklıkta yer alan Akçay, Edremit’e bağlı bir mahalle konumundadır. Akçay, Edremit’in turistik açıdan en popüler yerlerinden biri olarak bilinmektedir. Akçay tam olarak körfez noktasında bulunmaktadır. Yerleşik halkı genellikle emeklilerden oluşan Akçay, yaz aylarında tatilcilerin gelişiyle birlikte nüfus olarak yaklaşık 20-25 katına kadar çıkmaktadır. Edremit’in en güzel yerleşim alanlarından biri olan Akçay, Kaz Dağı eteğinde yer almakta olup Kaz Dağı’nda bulunan Sütüven Şelalesi, Hasanboğuldu Göleti, Kızılkeçili, Zeytinli, Güre ve Çamlıbel gibi yörenin en güzel ve en çok gezilen birçok doğal güzelliğe yakınlığıyla avantajlı bir konumdadır. Edremit gezilecek yerler listesine mutlaka eklenmesi gereken Akçay, diğer tatil beldelerine göre yaz döneminde biraz daha kalabalık olması dışında son derece iyi bir bölge olup çevresinde de konaklamak için birbirinden güzel otel ve pansiyonlar barındırmaktadır. Ailenizle birlikte güzel bir gün geçirmeniz için de ideal olan bu bölge, plaj ve koylarıyla da Edremit’te var olan en güzel yerler arasındadır. Akçay’da kordon boyunca gezmek ve burada bulunan kafelerde ve restoranlarda oturup bir şeyler yiyip içerken harika körfez manzarasının tadını çıkarmak Akçay’ı ziyaret edenlerin yapılacaklar listesinin başında yer almaktadır. Ayrıca yaz aylarında Akçay’ın en popüler plajı olan Altınkum Plajı’nda yüzmek ya da incecik kumlarında dolaşmak kesinlikle yapılması gerekenlerdendir.Edremit’ten ayrı düşünülmeyecek kadar bütünleşen Akçay, Edremit’e gidildiğinde kesinlikle gezilmesi gereken bir Ege kasabasıdır. Bölgede açılan yeni yerleri ve mekanları da ilk fırsatta ziyaret etmeniz önerilmektedir.

Zeus Altarı (Sunağı)

Zeus Altarı, Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Adatepe Köyü’nde bulunsa da Edremit’e gelmişken kesinlikle ziyaret edilmesi gereken turistik bir noktadır. Körfez bölgesinde özellikle Burhaniye çevresinde birçok sunak bulunmakla birlikte Ayvalık’ta bulunan Şeytan Sofrası ve Ayvacık’ta bulunan Zeus Altarı en bilindik sunaklardandır.Bilindiği üzere sunaklar tanrıya kurban adanan ya da dilekte bulunan yerlerdir. Zeus Altarı ise tanrılar tanrısı Zeus’a adanmış bir sunaktır. Burada bulunan sunakta Yunanlılar, Zeus’tan ve diğer tanrılardan savaşları kazanmak için, hastalıklardan ve kuraklık gibi felaketlerden korunmak için birçok dilekte ve istekte bulunup onlara kurban sunmaktaydılar.İlyada Destanı’nda Zeus’un Truva Savaşı’nı buradan izlediği ve Hera ile aşkını burada yaşadığı gibi çeşitli hikâyeler anlatılmaktadır. Buradaki sunağın önemiyle birlikte nefes kesen manzarası kesinlikle görülmeye değerdir. Bölgeye hâkim bir noktada bulunan sunaktan Edremit Körfezi’nin harika manzarasının yanında havanın puslu olmadığı zamanlarda Ayvalık adalar manzarası da muhteşem bir güzelliktedir. Hem tarihi bölgeleri hem muhteşem doğası hem de tertemiz deniziyle Zeus Altarı, Edremit gezilecek yerler listesine mutlaka eklenmesi gereken bölgeler arasında gösterilmektedir.Edremit merkezden yaklaşık 40 km Altınoluk’tan ise sadece 14 km mesafede bulunan Zeus Altarı’na gitmek için Edremit Çanakkale yolundan ilerleyip Çanakkale il sınırına girilir ve 4 km ilerledikten sonra Küçükkuyu’dan sağ tarafa, Adatepe Köy yoluna dönülür. Kısa bir yolculuğun ardından Adatepe Köyü’ne varılır.

Edremit Müzeler ve Galeriler

Edremit merkezde yer alan ve Edremit yöresi yaşayışını anlatan tasvirleriyle öne çıkan Ayşe Sıdıka Erke Etnografya Müzesi, Tahtakuşlar Mahallesi’nde bulunan, göçebe Türkmen ve şaman kültürünü başarılı bir şekilde yansıtan Alibey Kudar Etnografya Galerisi, Güre bölgesinde bulunan ve yörenin tanıtımını amaçlayan Sarıkız Kazdağı Etnografya Galerisi ve zeytinyağının tarihsel yolculuğunu eski aletleri sergileyerek anlatmayı başaran Evren Ertür Zeytinyağı Müzesi Edremit’te bulunan ve görülmesi gereken müze ve galerilerdir.

Edremit Günübirlik Gezilecek Yerler

Edremit Balıkesir’in doğal ve tarihi güzellikleri barındıran eşsiz ilçeler arasındadır. Çevresinde bulunan diğer güzellikleri de gezip görmek gerekmektedir.

Kuvayı Milliye Müzesi

Kuvayı Milliye Müzesi Edremit’e yaklaşık 15 km uzaklıktadır. Kuvayı Milliye’ye öncülük etmiş olan kişileri anmak için ziyaretçiye açılmıştır. Müzede arkeolojik ve etnografik eserler sergilenmektedir.

Artur Gemi Yatağı Koyu

Artur Gemi Yatağı Koyu Edremit’e yaklaşık 35 km uzaklıktadır. Sakin ve huzur dolu manzarası ile deniz yanında vakit geçirmek isteyen kampçıların da ilgi odağıdır.

Sarımsaklı Plajı

Sarımsaklı Plajı Edremit’e yaklaşık 55 km uzaklıktadır.Balıkesir’in en güzel plajları arasında sayılmaktadır. Sarımsaklı yaz tatili için ideal yerlerden biridir.

Kuşcenneti Milli Parkı

Kuşcenneti Parkı Edremit’e yaklaşık 170 km uzaklıktadır. Birbirinden farklı kuş ve bitkiyi bünyesinde barındıran Milli Park doğa severler için eşsiz deneyimler sunmaktadır.

Agios Yannis Kilisesi

Agios Yannis Kilisesi Edremit’e yaklaşık 50 km uzaklıktadır. Yakın tarihten günümüze dek Rahmi Koç Müzesi’ne bağlı olarak kültürel aktivitelerin yürütüldüğü tarihi bir yapıdır. Kesme taşlardan yapılma kilise görülmelidir.

Edremit’teki Festivaller

Edremit’i ziyaret etmek için festival dönemlerini tercih etmek de iyi bir fikir olabilir. Sizin için yaz ve kış döneminde düzenlenen 2 festival önerimiz var.

-Zeytinli Rock Festivali (Ağustos)
-Zeytin Hasat Sonu Şenliği (Şubat)

Edremit’te Ne, Nerede Yenir?

Kaz Dağları’nın ve zeytin ağaçlarının ortasında bulunan Edremit, elbette en başta zeytinyağlı leziz yemekleriyle biliniyor. Bunun yanında denize kıyısı olmasından ötürü taptaze balık menüleri ve yöreye özgü tatlılar da muhakkak denenmesi gereken lezzetlerden.

Zeytinyağlı Yemekler: Cumhuriyet Lokantası, Zeytinbağı Restaurant
Balık: Hasanaki Restaurant, Yakamoz Restaurant
Tatlı: Ömür Lokantası, Saklıbahçe Restaurant

Edremit’te Ne, Nereden Alınır?

Edremit’te her çarşamba günü kurulan pazar; köy ve köy ürünleri alışverişi yapmak, taze sebze ve meyve ihtiyacınızı karşılamak için en güzel seçenek.Civar köylerden gelen köylülerin kendi ürettikleri süt ve süt ürünleri, kahvaltılıklar, hasat ettikleri otlar, sebze ve meyveler sağlıklı ve doğal bir alışverişin kaynağını oluşturuyor.Gıda alışverişi yanında giyim, plaj ve her türlü tekstil alışverişi de buradan yapılabiliyor. Edremit’te yer alan ve bölgenin en büyük AVM’si olan Novada Alışveriş Merkezi’nde de ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

Edremit’te Gece Hayatı

Edremit, yakınlarındaki Akçay ve Altınoluk beldeleriyle canlı bir gece hayatına sahip. Gecenin geç saatlerine kadar farklı türlerde müzik yapan mekanlar sayesinde oldukça keyifli akşam programları oluşturabilirsiniz.Pek çok canlı performansa ev sahipliği yapan ünlü mekanlar arasında Akçay’daki Atlas Bar ve Altınoluk’tki Rujj Bar yer alıyor. Ünlü DJ’leri dinlemek tercihiniz ise Altınoluk’taki Club Elysium uğramanız gereken yerlerden.

Edremit Ulaşım

Edremit ilçesi içindeki ulaşım şehir içi minibüsler ve belediye otobüsleri ile sağlanıyor. Edremit üzerinden Akçay, Altınoluk, Güre, Küçükkuyu gibi yakın beldelere düzenli olarak otobüs ve minibüs seferleri düzenleniyor. Bunun yanında toplu ulaşım güzergahlarında yer almayan destinasyonalar için de dolmuş taksiler hizmet veriyor.

Edremit’te Nerede Kalınır? Otel Tavsiyeleri

Edremit’e gittiğinizde tercihinize göre pek çok konaklama seçeneği mevcut. Edremit termal tesislerinde vakit geçirmek öncelikli amacınız ise Güre Termal Otelleri’nde konaklayabilir, şifalı sulardan faydalanabilirsiniz.Saruhan Termal, Adrina Termal Otel gibi daha pek çok termal otel de seçenekleriniz arasında. Seçiminiz konaklarken manzaranın da tadını doyasıya çıkarmaksa Akçay’da, eşsiz doğa manzaralı Gökyüzü Butik Otel’i tercih edebilirsiniz. Akçay sahilindeki Otel Pembe Köşk de masmavi deniz manzarasını ayaklarınız altına seren yerlerden.

Grand See Day Hotel

Şehir merkezi 11.8 km mesafede, Tahtakuslar Etnografya Galerisi’a sadece 1.7 km mesafede yer alan bu otel, 30 oda ve bünyesinde 24 saat açık restoran sunmaktadır.

Ramada Resort By Wyndham Kazdaglari Thermal And Spa

Şehir merkezi 11.0 km mesafede, Plaj bölgesinde bulunan bu tesis, konuklarına mevsimlik açık havuz ve lounge tarzı restoran sunmaktadır.

Elaia Thermal & Spa Hotel

Şehir merkezi 11.4 km mesafede, Tahtakuslar Etnografya Galerisi’a sadece 2.5 km mesafede yer alan bu otel, 50 oda ve bünyesinde gastronomik restoran sunmaktadır.

Hotel Santana Life

Şehir merkezi 18.5 km mesafede, Altinoluk Mavi Bayrak Plaj’nın yanında yer alan otel, şehir manzaralı 25 odadan oluşuyor.

Pembe Kosk Hotel

Şehir merkezi 8.7 km mesafede, Sarıkız Kazdağı Etnografya Galerisi’a birkaç adım mesafede yer alan otel, deniz manzarasına sahip 16 oda sunmaktadır.

Grand Beyza Garden Beach Hotel

Şehir merkezi 6.8 km mesafede, Teras manzaralı bu lüks otel, Zeytinli Rock Festivali Plaj de dahil olmak üzere Edremit şehrinin turistik yerlerine yakındır.

Serenita Beach Hotel

Şehir merkezi 26.1 km mesafede, Konuklar günlerini açık havuzun kenarında dinlenerek geçirebilir veya otelde düzenlenen masa tenisini, balıkçılığı deneyebilir.

Entur Thermal Resort & Spa Hotel

Şehir merkezi 3.7 km mesafede, Faruk Serpil Parkı’a 3.2 km mesafede yer alan bu otel, gastronomik restoran ve açık büfe kahvaltı sunmaktadır.

Akcayhan Boutique Hotel

Şehir merkezi 8.4 km mesafede, Altinkum Plaji’a yaklaşık 25 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Edremit şehrindeki bu tesis, yüzme havuzu ve günlük açık büfe kahvaltı sunmaktadır.

Adramis Thermal Hotel

Buharlı hamam, Türk hamamı, masaj ile birlikte 66 ses yalıtımlı oda sunan bu otel, Kazdağları Daridere Tabiat Parki’a rahat bir erişim sağlamaktadır.

Kervan Tatil Koyu

Şehir merkezi 29.1 km mesafede, Çocuklar için mükemmel olan çocuk bahçesi, özel menü, masa oyunları içeren bu villa, şehir merkezine 5 km uzaklıktadır.

Bonita Hotel Akçay

Şehir merkezi 7.5 km mesafede, Güneşlenme terası, güneş terası sunan bu sahildeki otel, Zeytinli Rock Festivali’a birkaç adım mesafede plaj bölgesinde yer almaktadır.

You May Also Like

About the Author: admin

Copyright © 2022 Lebego1.Com » Türkiye ve Dünya'da Gezilecek Yerler. All Rights Reserved.
Rize Günübirlik Turlar